Назад
Назад

Мережа пекарень “Ваш ЛАВаш” — Переможець Ukrainian Business Award в номінації «Business Of The Year» 2023!

Мережа пекарень “Ваш ЛАВаш” — Переможець Ukrainian Business Award в номінації «Business Of The Year» 2023! image

Мережа пекарень “Ваш ЛАВаш” — відкриття року у сфері франчайзингу.


Франчайзинг є важливим інструментом для відбудови економіки України в умовах війни. Саме з цієї причини UBA вирішили зробити номінацію присвячену досягненням в сфері франчайзингу. 

Нагороду Ukrainian Business Award 2023 в цій галузі отримала мережа пекарень “Ваш Лаваш” в номінації «Відкриття року у франчайзингу». 


Мережа пекарень «Ваш Лаваш» вирізняється своєю особливістю — це чесна їжа за справедливу ціну. Одним із ключових принципів цих пекарень є екологічність. Вони відмовляються від використання замороженого тіста та напівфабрикатів, не додають до випічки продуктів для пришвидшеного бродіння, підсилювачів смаку, покращувачів тіста, що дозволяє тримати високу якість свіжоспеченої випічки та широкий ексклюзивний асортимент! В кожній пекарні повний цикл виробництва — від борошна до готової продукції.


Мережа пекарень Ваш Лаваш з’явилася в Україні у 2020 році, перед пандемією й за три складних для країни роки розрослася до 42 пекарень. Бізнес-модель довела, що є стабільною і працює попри всі негативні явища, адже свіжий хліб завжди є у всіх на столі. 


Крім стабільності мережа пекарень “Ваш Лаваш” поєднала високу якість продукції та вдале використання франчайзингової моделі. Компанія поєднала стандартизацію процесів та індивідуальний підхід до кожного франчайзі. Це дало змогу забезпечити єдність якості у всіх закладах мережі.

Мережа надає велику підтримку своїм партнерам-франчайзі, як під час відкриття пекарні, так і в процесі роботи.


Для перемоги у цій номінації для UBA не менш важливими були цифри окупності та інвестицій у проєкт. Франшиза пекарні “Ваш Лаваш” це інвестиції в середньому 30000$ (з паушальним внеском), які окупляються орієнтовно за рік часу, і дають кожного місяця прибуток від 80 000 грн до 300 000 тис. грн, що дозволяє інвестору мережі “Ваш ЛАВаш” за рік часу стати мільйонером.


Дуже цінним і важливим для отримання перемоги в номінації є те, що мережа “Ваш Лаваш” це соціально-відповідальний бізнес. Власник мережі Ігор Дулин з березня 2022 року спільно з головою ЛОВА Максимом Козицьким реалізували проєкт «1000 автомобілів свободи». 20 березня 2023 року проєкт було завершено і тисячний автомобіль було закуплено за кошти мережі «Ваш Лаваш» та доставлено на підтримку оборони міста Бахмут.


А вже з 31 березня спільно з начальником Львівського ТЦК та СП Олександром Тіщенком розпочали проєкт «Пташки Перемоги». Відправка 1000 дрону запланована до Дня Незалежності. 

За словами Ігора Дулина, засновника мережі пекарень “Ваш Лаваш”, перемога у Ukrainian Business Award стала можливою завдяки класній команді, в тому числі, якій на кожних зборах говорить: “друзі, я волонтерю за вас, тож ваша задача – максимально потужно працювати в бізнесі, пекти смачний хліб і булочки, заробляти гроші, платити податки, платити людям зарплати, і робити так, щоб бізнес розвивався. Наша ціль робити кожного ситим і щасливим — щодня!”. І я вважаю, що моя команда з поставленими завданнями справляється на 101%.

В цей нелегкий час дуже важливо підтримувати економіку нашої держави і можна це робити, ставши власником пекарні Ваш Лаваш. 


Схожі дописи: